VRIJDAG 09.09

ZAAL DE ZWERVER

KAPEL

CAFE DE ZWERVER

HEISA
19:30 - 20:15

PARTY DOZEN
20:45 - 21:35

PROTOMARTYR
22:10 - 23:10

MILLIONAIRE
23:50 - 00:50

SHERIDAN
01:30 - 04:00

DJ BOOTH

COOKIES & TYLER
18:00 - 01:00

DALI MURU & THE POLYPHONIC SWARM
20:20 - 21:05

MEETSYSTEEM
21:40 - 22:25

BOROKOV BOROKOV
22:55 - 23:40

ASA MOTO
​00:15 - 01:15

KLEINE CRACK & SLAGTER
21:05 - 21:35

MAZE
​01:00 - 01:50

DJ COCONUTS & REY LA VEY 
​02:00 - 05:00

BUSKER STAGE

KIDIOT
22:25 - 22:55

BARNO KOEVOET
​23:40 - 00:15

ZATERDAG 10.09

ZAAL DE ZWERVER

KAPEL

CAFE DE ZWERVER

MAYORGA
14:30 - 15:10

OPUS KINK
15:55 - 16:45

THE MYSTERINES
17:35 - 18:25

SHHT
19:15 - 20:05

DITZ
20:55 - 21:45

WHISPERING SONS
22:35 - 23:35

LEBANON HANOVER
00:10 - 01:10

NOSEDRIP
01:30 - 04:00

DJ BOOTH

THE WIND OF CHANGE
13:30 - 15:00 

LOWIE COOLSAET
​15:00 - 16:30

KARASUE
​16:30 - 18:00

JENS DEGRENS
​18:00 - 19:30

GUEULE D'AMOUR
​19:30 - 21:00

LE-NEZ
​21:00 - 23:00

BONNE
​23:00 - 01:00

THE LOUNGE SOCIETY
15:15 - 16:05

FAMOUS 
16:50 - 17:40

TESS PARKS 
18:20 - 19:20

DE PORTABLES
​21:05 - 22:05

WILLY ORGAN
​22:35 - 23:25

LANDER & ADRIAAN
00:00 - 01:15

KERK

LOVERMAN
18:00 - 18:20

DE PORTABLES
​18:40 - 19:00

SOHNARR (DUO)
​19:20 - 19:40

MESS ESQUE
​20:10 - 21:00

HOLIDAY GHOSTS
17:45 - 18:35

TUKAN
​20:10 - 21:10

TRIPTIDES
​23:25 - 00:25

POLLY ROCKET
​01:00 - 05:00

BUSKER STAGE

EVANINA
14:00 - 14:20

ZACHARY
14:40 - 15:00

MEREL FORREST
15:20 - 15:40

NIR SHEMMER
16:00 - 16:20

TELEFREAK
16:40 - 17:00 

SOFT BOY
17:20 - 17:40 

I AM BATMAN
22:00 - 22:30

LIQUID MOLLY
​23:25 - 00:00

ZONDAG 11.09

ZAAL DE ZWERVER

KAPEL

CAFE DE ZWERVER

VITO
14:30 - 15:20

ILL CONSIDERED
15:50 - 16:40

MERIDIAN BROTHERS
17:20 - 18:10

DERYA YILDIRIM & GRUP SIMSEK
18:45 - 19:45

SONS
20:20 - 21:20

SYLVIE KREUSCH
22:00 - 23:00

HUNA SOUNDS
23:15 - 03:00

DJ BOOTH

MILK TV
15:25 - 16:05

JOE & THE SHITBOYS
16:40 - 17:20

ZACH PERSON
18:05 - 19:05

VANISHING TWIN
​19:45 - 20:45

CLAMM
​21:30 - 22:20

DJ PABLO
01:00 - 05:00

BUSKER STAGE

KEUN
16:00 - 16:20

TIJL
16:40 - 17:00

CASPAR AUWERKERKEN
17:20 - 17:40

PËLLE MACHS
18:00 - 18:20

BWANA
18:40 - 19:00

ISAAC ROUX
19:20 - 19:40

FLYANY
13:30 - 15:00 

MUSIC TO SLURP TO
​14:30 - 15:30

DJARI & JENSEN
​15:30 - 17:00

JAEGHER 
​17:45 - 19:00

BETO
​19:00 - 20:30

GUEUSH
​20:30 - 23:00